Szukasz prezentu pod choinkę z gwarancją dostawy przed świętami?
🎄 Sprawdź nasze propozycje biżuterii na prezent 🎄 Zamów z darmową dostawą już od 150 zł

Obrączki Płaskie Fazowane

Obrączki klasyczne płaskie fazowane mogą być wykonane z żółtegobiałego lub różowego złota. Wszystkie obrączki dostępne są w próbach 0,333; 0,3750,585 oraz 0,750. Ponadto wykonujemy obrączki: z palladu w próbie ,0500. Wszystkie obrączki Firmy Stelmach i Złoty Skorpion wykonywane są w technologii bezszwowej. Oznacza to, że podstawa obrączki wykonana jest z jednego kawałka metalu. Metal zostaje odlany w formię rur, następnie zostaje ciągniony i cięty na odpowiednie krążki. W ten sposób otrzymuje się obrączki o najwyższej jakości. W damskim modelu można oprawiać zarówno brylanty, cyrkonie.  Firma Złoty Skorpion oferuje syntetyczne diamenty, które mogą być doskonałą alternatywą dla cyrkonii i diamentów naturalnych.

,, Diamenty laboratoryjne" posiadają ten sam skład chemiczny, twardość, połysk, jakość co diamenty naturalne, pięknie błyszczą i nigdy nie tracą swojego blasku.

 Każdy model może być wykonany w wersji komfortowej z soczewką (wyobleniem) wewnątrz. Obrączki o profilu płaski fazowanym mogą być polerowane, matowane i diamentowane. Diamentowane nacięcia pięknie połyskują powodując ciekawą grę świateł. Producenci dopuszczają wiele modyfikacji zaprezentowanych wzorów. Zmiany mogą dotyczyć wagi, wysokości, szerokości, ilości i rodzaju kamieni, koloru i wykończenia przez co możecie stworzyć swój niepowtarzalny wzór obrączek.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium