ES-45-NS-06.jpg
  • nowość
Opis
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Opis
Model o nowoczesnym, płaskim profilu i szerokości 4,5 mm, wykończony na wysoki połysk, co nadaje mu elegancki i ponadczasowy charakter.
Obrączka damska ozdobiona jest cyrkonią osadzoną w dekoracyjnym nacięciu obrączki. Subtelne przecięcie tworzy nowoczesną oprawę, w której kamień jest bezpiecznie umieszczony w stali, stanowiąc efektowny i stylowy detal. Zestaw uzupełnia cienki pierścionek o szerokości 2 mm, wysadzany cyrkoniami na całym obwodzie. Obrączkę oraz dodatkowy pierścionek można nosić razem jako efektowny komplet lub osobno – w zależności od stylu i okazji.
SPECYFIKACJA OBRĄCZEK:
  • Model/Wzór: ES-45/NS-06
  • Materiał: stal szlachetna (platerowana różowym złotem 14 K)
  • Kamień: bez kamieni; cyrkonia biała
  • Szerokość: 4,50 mm; ring 2 mm
  • Wysokość: 1,75 mm
  • Profil wewnętrzny: półokrągła wewnątrz (soczewka)
INFORMACJE OGÓLNE:
  • ZAMÓWIENIE ZOSTANIE PRZEKAZANE DO PRODUKCJI PO WPŁACIE CAŁEJ KWOTY BĄDŹ ZADATKU W WYSOKOŚCI 50%